W Jastrzębi (gmina Lanckorona) odbyły się gminne zawody sportowo – pożarnicze wspólnie trzech gmin Lanckorona, Mucharz, Stryszów. Z naszej jednostki udział brały dwie drużyny: drużyna MDP chłopców w składzie mieszanym:  Karolina Chromy, Justyna Kadela, Angelika Pławny, Dominika Pawlik, Kamil Kachel,Mateusz Boczoń, Adrian Boczoń, Jakub Mąka, Kacper Michalik, Marek Korzeniowski oraz drużyna seniorów w składzie: Piotr Krawczyk, Mirosław Dyrcz, Łukasz Łabędź, Piotr Pawlik, Mateusz Pawlik, Krzysztof Dyrcz, Tomasz Jamróz, Jan Molendowicz. Zawody były rozgrywane w dwóch konkurencjach: sztafeta pożarnicza i ćwiczenie bojowe. Po raz pierwszy zawody oceniała komisja sędziowska złożona z druhów z poszczególnych jednostek OSP, sędzią głównym był nasz prezes dh Dariusz Dyrcz.

Drużyna MDP zajęła pierwsze miejsce, natomiast seniorzy po pierwszej konkurencji zajmowali drugą lokatę. Niestety po kłopotach z motopompą podczas ćwiczenia bojowego ostatecznie uplasowali się na czwartej pozycji.

W zawodach brała również udział druga drużyna seniorów z Kozińca reprezentująca OSP Koziniec, która zajęła trzecie miejsce.

>>Galeria zdjęć<<